Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać swoim czasem i realizować swoje cele.

Produktywność, planowanie, realizacja celów

Pomogę Ci uporządkować Twoje planowanie i działanie, byś mógł/mogła zyskać więcej czasu i osiągnąć to, czego pragniesz.

Nie marnuj już więcej czasu na samodzielne działania i skorzystaj z mojego wsparcia 1:1

Konsultacje 1:1

Utknąłeś/aś w miejscu? Masz problem, który nie daje Ci spokoju? Potrzebujesz świeżego spojrzenia i konkretnych rozwiązań?

Podczas 60-minutowej konsultacji 1:1 skupimy się na Twoich unikalnych potrzebach i wyzwaniach. Razem przeanalizujemy sytuację, a ja podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Udzielę Ci odpowiedzi na pytania i pomogę Ci działać szybciej, sprawniej i lepiej.

Zorganizuj się

Pakiet spotkań 1:1

Masz wrażenie, że Twój czas przecieka przez palce? Chcesz w końcu ogarnąć chaos i zacząć działać efektywnie? Ten pakiet jest dla Ciebie!

Podczas serii spotkań 1:1 stworzymy system organizacji, który będzie idealnie dopasowany do Twojego stylu życia i pracy. Nauczysz się planować, ustalać priorytety i zarządzać czasem tak, aby mieć więcej przestrzeni na to, co dla Ciebie ważne.

Osiągnij cele

Pakiet spotkań 1:1

Marzysz o wielkich rzeczach, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ten pakiet to intensywna podróż, która poprowadzi Cię krok po kroku do realizacji Twoich najśmielszych celów.

Przez całe 12 tygodni będziesz mieć moje pełne wsparcie, motywację i wiedzę, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Osiągnij swoje cele ze skutecznym planem działania i wsparciem przez całe 3 miesiące.

Dlaczego ja?

Od 2010 roku zawodowo zajmuję się zarządzaniem czasem i pracą innych oraz zarządzaniem projektami. Moja pierwsza praca w szkole tańca polegała na planowaniu działań całego zespołu. To właśnie wtedy rozpoczęłam swoją przygodę z pierwszym programem do zarządzania zadaniami i wdrożyłam go w firmie dla wszystkich pracowników. Kolejne lata to praca w międzynarodowych firmach, gdzie byłam odpowiedzialna za zarządzanie prącą zespołu, zarządzanie projektami i osiąganie założonych celów strategicznych firmy.

Obecnie prowadzę dwie różne firmy i jednocześnie pomagam ludziom osiągać ich cele i zyskać więcej czasu na życie. Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania i realizuję kolejne cele, co pozwala mi na stały rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

14 lat

doświadczenia

200+

przeczytanych książek

50+

przerobionych kursów

Co o mnie mówią?

Już pierwsze spotkanie 1:1 z Dagmarą pokazało mi, jak wiele obszarów mam do przepracowania. Dzięki niej zrozumiałam słabe strony swojego planowania. Przyszłam z problemem zbyt wielu rzeczy na głowie i małej ilości czasu wolnego, a Dagmara przeorganizowała i uporządkowała wszystko, dzięki czemu zyskałam czas dla siebie i bliskich. Pomogła mi stworzyć system do planowania, który w pełni odpowiada na moje potrzeby i który zakłada posiadanie czasu na życie. A pdf, który otrzymałam, pomoże mi trzymać się dalej nowych ustaleń. Jestem zachwycona i z całego serca polecam współpracę z nią.

Kasia Smolarek, Pakiet spotkań 1:1 - Zorganizuj się

 Z mojej perspektywy skuteczne działanie w biznesie to klucz do oczekiwanych i upragnionych rezultatów. Niestety wiele osób ma problemy z efektywnością i nie wiedzą jak planować swoje działania, w szczególności gdy tyle obowiązków i rozpraszaczy w koło. Dlatego bardzo serdecznie polecam książkę Dagmary wszystkim tym, którzy chcą wreszcie uporać się z mało efektywnym działaniem i zacząć wyciskać więcej pracy w mniej godzin. Zastosowanie chociażby kilku tricków opisanych w e-booku pozwoli zdecydowanie zwiększyć efektywność pracy!

Magdalena Pydych (Biznes od podstaw), E-book: 25 trików zwiększających produktywność

Pierwszy produkt, na jaki się zdecydowałem to był elektroniczny szablon celów. Zachwycił mnie i zdecydowałem się na kolejny – padło na książkę, w której są też informacje o osiąganiu celów. To był strzał w dziesiątkę. Jasno i zrozumiale wszystko opisane. Każdy krok pokazywał mi co robić i w jaki sposób. Mega książka, a ćwiczenia po prostu rewelka.
polecam!

Mateusz Miksa, E-book: Planer wymarzonego życia

Fantastyczny ebook. Czytając go i wykonując ćwiczenia czułam się tak, jakby Dagmara stała obok mnie, spokojnie wszystko objaśniała i pomagała mi popatrzeć na różne obszary życia z lotu ptaka. Ebook zawiera w sobie bardzo wartościową wiedzę, a ćwiczenia w nim zawarte trafiają w samo sedno i pracowały we mnie jeszcze długo po zamknięciu laptopa. Polecam każdemu, kto interesuje się rozwojem osobistym, lubi przyglądać się sobie i dokonywać świadomych zmian, a także osobom, które nie wiedzą jak zacząć i potrzebują kogoś, kto stanie obok i pomoże popatrzeć na wszystko z szerszej perspektywy.

Natalia - Psyche w równowadze, E-book: Planer wymarzonego życia
Test zarządzania czasem

Odbierz prezent

Zapisz się do Rozwojowego Newslettera i odbierz test: Na co marnujesz swój czas

Odbierz maila i potwierdź zapis, aby otrzymać zeszyt ćwiczeń

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Produktywność, planowanie, realizacja celów

Konsultacje

Godzinne spotkanie 1:1

499,00

 • Konkretne rozwiązania
 • Indywidualne podejście
 • Oszczędność czasu

 • Podsumowanie z wnioskami po konsultacji
 • Różne opcje płatności
  (Blik, PayU, karty, Klarna, rozłożenie na raty)

Zorganizuj się

Pakiet spotkań 1:1

1299,00

 • Stworzenie indywidualnego systemu do zarządzania czasem
 • 3 spotkania 1:1

 • Spersonalizowane rozwiązania
 • Podsumowanie w formie PDF
 • Różne opcje płatności
  (Blik, PayU, karty, Klarna, rozłożenie na raty)

Osiągnij cele

3-miesięczny mentoring

2499,00

 • 12 tygodniowy program mentoringowy

 • Wspólne stworzenie planu realizacji celów
 • Wsparcie, motywacja i pomoc przez całe 3 miesiące
 • Konkretne narzędzia do realizacji celów
 • Różne opcje płatności
  (Blik, PayU, karty, Klarna, rozłożenie na raty)